top of page
Curtain%20Finial1_edited.jpg

Shtylla dhe pista me perde të shkëlqyera prej tunxhi

BRSIT E PROJEKTUESVE T IN FSHIRSIMIT TASS BRENSIT PREMIUM, T BE BUKURA, TENDRUESE DHE KURTEINA PARASHIKUESE Që nga viti 2001.

Në CRAFTACKS INDIA, ne jemi të apasionuar pas projektimit dhe prodhimit të shtyllave të perdeve bashkëkohore dhe koleksioneve unike përfundimtare për shtëpinë tuaj. Rrënjët tona qëndrojnë në furnizimin e shtyllave të perdes luksoze për dizajnin e brendshëm dhe tregtimin e perdeve, gjë që ne e bëjmë edhe sot.

Bazuar Pranë NEW DELHI INDIA, ekipi ynë specialist krenohet me projektimin e produkteve të veshjes së dritareve të dizajnuara bukur me përfundime me cilësi luksoze. Shtyllat tona të perdeve të prodhuara me dorë mund të dërgohen në të gjithë botën drejtpërdrejt nga fabrika jonë e vendosur në Indi. Asnjë kërkesë minimale për porosi, vetëm 100% dizajn britanik direkt në pragun tuaj.


Termi harduer i perdeve i referohet disa artikujve - zakonisht duke përfshirë një shufër perde, kllapa muri, unaza perde, përfundime ose kapakë fundorë dhe shina dekorative ose standarde të kalimit. Komponentët tanë të gamës lejojnë perdet tuaja të funksionojnë mirë dhe ofrojnë një prekje të bukur përfundimtare të instalimit tuaj.
Pista perde luksoze, shtylla dhe shufra ku stili i dizajnit, përfundimi dhe funksioni mund të personalizohen në mënyrë të përkryer për nevojat e çdo projekti ose skeme të brendshme.
SHIP perde luksoze prej bronzi të nivelit të lartë dhe pëlhura draperie, pajisje prej bronzi për perde.
Ne kemi qindra shtylla perde prej bronzi të vështira për t'u gjetur, shtylla prej perdeje prej bronzi me një dizajn tërheqës me pengesa që përputhen.
Na pyesni për gamën tonë të detajuar të aksesorëve premium të perdeve prej bronzi, pajisje dhe pajisje luksoze të pëlhurës prej bronzi dhe ne do t'ju tregojmë atë që nuk mund të gjeni kudo në botën virtuale.
Shtylla e ngurtë e Drapery tunxh e treguar këtu është për tuba prej bronzi prej 28 mm dhe në përfundim me nikel saten.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
bottom of page