top of page
knurled texture2.png

Produktet Tona

Pajisje dalluese prej bronzi për shtëpi

Përzgjedhja e harduerit për projektin tuaj mund të jetë mjaft dërrmuese, apo jo? Dua të them se janë bizhuteritë e shtëpisë, janë kaq të rëndësishme, por ka kaq shumë mundësi dhe kush e ka kohën? Sapo përfunduat zgjedhjen e tavolinave, stilet e kabineteve, stilet e dyerve prej druri, stilet e mobiljeve prej druri, stilet e mobiljeve prej druri në bar dhe pijetore, stolisjen e kopshtit dhe projekte të tjera të përmirësimit të shtëpisë duke përdorur dru,  keni renditur me qindra ton bojë gri (ose të bardhë ose të errët!). Duket si shtrirja e fundit, ju jeni gati të përfunduar. Kabinetet tuaja të KUZHINS, DUARCAT, mobiljet, dyert, dritaret, GLASS, mobiliet për bar dhe pijetore po vijnë së shpejti (emocionuese!), Dhe atëherë e kuptoni ... JO Pajisje Arkitektonike/Xhami/Mobilje/Pajisje Kuzhine! Ju nuk i keni zgjedhur pajisjet tuaja harduerike dhe mendoni mirë, ku të filloj? 
Craftacks India tërheqëse, modele të frymëzuara dhe novatore të vargjeve të harduerit prej bronzi/bronzi/bakri/zinku/alumini përfshijnë çdo stil të cilësisë së mirë, periudhë, Edwardian, Gjeorgjiane, Viktoriane në Moderne dhe Klasike, ndërsa të punuar me dorë, por të sakta për t'u përshtatur kudo që kërkohet.
Të gjitha vargjet e riprodhimit dhe restaurimit të harduerit,
  Pajisje Antike prej Mobilje prej Tunxhi, Klasike prej bronzi Hekurudhe dekorative të punuar me dorë  mund të furnizohet në format dhe madhësitë e kërkuara dhe në përfundimet e sipërfaqeve metalike të grupit nga trashëgimia në vizatimin bashkëkohor. Tunxh i lëmuar, tunxh i lëmuar me pallto të pastër, krom i lëmuar, tunxh antik, bronz i fërkuar me vaj, mat nikel, krom saten, tunxh i moshës, tunxh saten, bronz i errët, i zi, i zi elektrostatik, i zi i veshur me pluhur, bakër antik, nikel antik, E zezë me shkëlqim, blu me shkëlqim, jeshile me shkëlqim, tunxh i theksuar, bronz i theksuar, i zi i tejkaluar, pamje fshatar, i veshur me pluhur kafe, i veshur me pluhur të bardhë etj.

Decking Rope Hardware & Fittings

Pajisje dekorative me litar bronzi

Craftacks India është Lugina e pajisjeve prej bronzi dhe pajisjeve për litarë dekorativë që kanë një koleksion të madh të diapazonit prej bronzi/kromi/të zi për 25mm, 28mm, 30mm, 32mm, 34mm, 36mm, 38mm, 40mm dhe diametër litari 50mm.
Skajet tona prej bronzi të litarit dhe kromit, kllapat prej litari të stolisjes prej bronzi dhe kromi, grepa prej bronzi dhe kromi, pllaka syri prej bronzi dhe kromi mund të përdoren në bërjen e shiritave të bukur të litarit, lidhëseve të karrigeve me litar, shinave të litarit dhe në shumë projekte litarësh për brendshme dhe të jashtme të shtëpisë.

Curtain Poles1.jpeg

Shtylla dhe pista me perde të shkëlqyera prej tunxhi

Craftacks India prodhon pajisje të stilit tradicional si dhe bashkëkohor për orendi perdeje/perde dhe shtepi, shtylla perde të shkëlqyera prej bronzi, mbajtëse të perdes prej bronzi, unaza të perdes prej kromi saten, grepa të lidhura me perde prej bronzi të lëmuara, grepa xunkthi antike prej tunxhi, thurje të kordonit prej bronzi të krehur, peshat e kordonit të perdes prej bronzi të vjetra, kllapa perdesh prej tunxhi të pastër dhe më shumë gjëra të domosdoshme për perde metalike për të komplimentuar më mirë projektet tuaja të perdeve/perdeve dhe orendive të shtëpisë.

Bar Foot Rail Hardware_edited.jpg

Pajisje hekurudhore për këmbë prej bronzi

Craftacks India prodhon pothuajse secilin komponentë prej bronzi dhe çeliku inox 304 për tuba hekurudhor me këmbë prej bronzi 1 1/2 "dhe 2" të përdorura në prodhimin e shiritit dhe shiritit të brendshëm/të jashtëm, shinat dhe përbërësit e këmbëve prej bronzi/SS.
ne prodhojmë dhe furnizojmë të gjitha kllapat për montimin e shiritit prej bronzi, kapëset e montimit të dyshemesë prej bronzi, kapakët e lëmuar prej bronzi, tubat antikë prej tunxhi, skuqja e kromit, tubat e lëmuar të kromit, spigotin prej tunxhi të pastër, bërrylat e qosheve të tubave të zeza të zeza, stampat prej bronzi të lëmuara dhe xhamin e verës varëse rrobash në përfundimet e sipërfaqes tërheqëse të syrit dmth. bronzi i lëmuar, krom i lëmuar, nikel saten, i veshur me pluhur të zi, i zi me shkëlqim, bakër, efekt bronzi dhe shumë më tepër.

Wardrobe Hardware1.jpg

Veshjet prej tunxhi me porosi dhe pajisjet e dollapit

Craftacks India prodhon përbërës të ndryshëm prej bronzi të hollë, çelik inox, alumin dhe zink për veshjet dhe dollapët, veshjet me porosi dhe projektet e bërjes së dollapit, dorezat prej tunxhi me teksturë të lidhur dhe pajisje për zdrukthëtar/kabinet dhe veshjet.
Veshjet tona prej tunxhi dhe shufrat e dollapit, veshjet e kromit dhe fllanxhat e dollapit, veshjet prej bronzi saten dhe mbajtësit e tubave të dollapit janë në dispozicion në përfundime metalike të grupit dhe në diametrat e kërkuar dmth. 16mm, 25mm, 28mm, 38mm ose të personalizuara siç mund të kërkojë projekti juaj.
Tërheqëset e lëmuara të tunxhit, çelësat e kabinetit prej bronzi antikë, dorezat e kabinetit prej tunxhi prej bronzi, grepat e veshjeve të tunxhit të moshuara janë të disponueshme në stilet tradicionale, si dhe ato të stilit bashkëkohor.

Brass Grilles.jpg

Fentura prej bronzi dhe grila të shkëlqyera

Craftacks India prodhon regjistra dyshemeje prej bronzi të lëmuar, krom Air Vents and Grilles, Tunxh Hit dhe Miss Air Vents, regjistra dysheme prej bronzi me porosi 4 "X10", regjistra dysheme prej bronzi saten 4 "X12", grila antike prej bronzi dhe vrima të pastra prej tunxhi të pastra sipas specifikimit Me
Artizanët tanë shumë të aftë mund të zhvillojnë modele përfundimtare të gdhendura prej bronzi për imagjinatën.
brass bed fittings.jpeg

Shtretër dhe përbërës të mirë prej tunxhi

Craftacks India prodhon Pjesë dhe Komponentë Luksoz prej Shtrati prej Tunxhi, pjesë krevati prej bronzi me porosi dhe të përshtatshme sipas specifikimit tuaj.
Shtretërit King Size janë të disponueshëm në Mënyrat e Stilit Bashkëkohor dhe Tradicional dhe në përfundimet metalike të kërkuara dmth. bronzi i lëmuar, kromi i lëmuar, bronzi antik, bronzi prej sateni, bronzi i fërkuar me vaj etj.
IMG_0125.jpg

Hardware për dyer luksoze prej bronzi

Craftacks India prodhon rangje të harduerit të derës luksoze me cilësi luksoze italiane dhe spanjolle, pajisje luksoze dhe unike arkitektonike prej bronzi për dyer druri, goditje moderne/të periudhës ose të cilësisë së mirë të dyerve luksoze. 
Ne jemi artizanë të pajisjeve luksoze prej bronzi dhe derë prej bronzi. E punuar me dorë nga ne 
Periudha Dorezat e dyerve prej bronzi të ngurta, dorezat e derës prej bronzi të ngurta, dorezat e dyerve prej bronzi të ngurta, dorezat e dyerve luksoze, shtresat dhe tërheqjet e derës kryesore prej tunxhi, shtyllat e tunxhit Victorian, dorezat prej tunxhi gjeorgjiane, dorezat prej bronzi Edvardian, numrat e shtëpive prej tunxhi, alfabetet prej tunxhi Slots, tapat e dyerve prej bronzi etj janë në dispozicion në vargjet tradicionale dhe bashkëkohore dhe në përfundime mahnitëse metalike për të zbukuruar siç duhet shtëpinë tuaj të bukur.

Coat and Hat Hook1.jpg

Grepa prej bronzi të hollë dhe varëse rrobash

Craftacks India ka një gamë të gjerë të TEMAVE HISTORIKE DHE Muri për tunxh prej bronzi/kunja dhe varëse rrobash, grepa prej bronzi të montuar në mur, grepa dhe varëse rrobash, grepa të vetme dhe të dyfishta prej bronzi të lustruara për pallto, kapele dhe rroba, shina greke prej bronzi SATIN në tradicionale si dhe në stilet bashkëkohore dhe në më shumë përfundime të ndryshme të dorës, si dhe në lustrimin e përfundimeve të sipërfaqeve metalike.

Stair Rod Set.jpg
Kompletet dhe aksesorët e shkallëve të ndryshme prej bronzi
Craftacks India prodhon shkopinj dhe vrapues të qilimave të shkallëve moderne prej bronzi, nënshkrim prej bronzi 9mm, 12mm, 16mm, qilima të shkallëve të shkallëve, finale të shkallëve prej tunxhi të lëmuara dhe shufra prej tapeti prej bronzi SATIN në stilin tradicional të artizanatit anglez, si dhe në këndvështrimin bashkëkohor sipas kërkesës së projektit modern të botës. Me
Furniture Legs.jpg

Këmbë dhe Hedhës për Mobilje me porosi prej metali

Craftacks India prodhon një gamë të gjerë të këmbëve dhe rrotave të mobiljeve prej bronzi, prej bronzi, bronzi, çeliku inox, pjesë zinku dhe pajisje për divanet, tavolina prej druri, mobilje prej druri me porosi dhe shtretër druri. Rrokullisja e Kupit të Tunxhit Popullor, Rasti i Krehit të Tunxhit, Rrota e Kupës së Tunxhit, Hedhëset e Vidhave prej Tunxhi, Këmbët e Divanit prej Tunxhi, Këmbët e Mobiljeve prej Druri të Tunxhit janë në dispozicion në Përfundimet Dalluese të Sipërfaqeve Metalike.

Address Plaque.jpg

Pllaka bronzi të personalizuara dhe shenja prej tunxhi

SHOP Shtëpi prej tunxhi Numrat, pllakat dhe shenjat.
Gdhendësit e aftë të Team Craftacks India mund të bëjnë numra autentikë, të personalizuar, të ngurtë ose të gdhendur prej bronzi dhe bronzi, pllaka adresa bronzi, pllaka të personalizuara prej bronzi dhe bronzi, numra dhe shkronja të personalizuara prej bronzi dhe bronzi, kuti postare prej bronzi të personalizuara dhe më shumë për imagjinatë.
Të gjitha pllakat dhe shenjat e dizajnit dhe stilit mund të furnizohen në përfundime metalike dmth. bronzi i lëmuar, bronzi antik, pallto e qartë, bronzi saten, bronzi i lyer me vaj, i zi i zezë dhe më shumë ...
Brass Switch Plates.jpg

Mbulesa Pjate me Çelës Muri prej Tunxhi dekorativ

Craftacks India prodhon Pllaka Kalimi Muri të Cilësishme të Lartë, bronzi, dekorative të vetme, të dyfishtë, të trefishtë ose shumëfishtë, Pllaka antike prej çeliku tunxhi dhe mbulesa dalëse.
pllaka dekorative prej bronzi dhe bronzi mund të zhvillohen përmes derdhjes së rërës, falsifikimit të nxehtë, mbytjes ose vulosjes së fletëve.

Decorative Home Hardware1.jpg

Pajisje dekorative për shtëpinë

Craftacks India Prodhon Nënshkrim Tunxh, Nënshkrim Bronz, Çelik Inox, Alumini ose Zink Pajisje dhe Pajisje të Pajisjeve shtëpiake sipas specifikimeve, Zëvendësim dhe Restaurim Bashkëkohor Home Hardware sipas specifikimit ..
Craftacks ka një gamë të pajisjeve prej alumini dhe bronzi për grilat e jashtme.
wooden window1.jpg

Mobilje për dritare

Craftacks India harton dhe prodhon pajisjet më të mira tradicionale dhe moderne të dritareve prej bronzi dhe prodhimin e hekurit. Linja jonë e produkteve përfshin rrotullat e brezit prej bronzi, bravat e brezit prej bronzi, ngritësat e brezit prej bronzi, zinxhirin e brezit prej bronzi, zinxhirin e brezit prej bronzi, pajisjet e dritareve të shtresës së jashtme, qëndrimet e byzylykut prej bronzi, dorezat e kapakut prej bronzi, grepa të kabinës prej bronzi në çdo gjatësi, brava të sigurta të ventilimit, inox Pajisjet e dritareve të stuhisë prej çeliku, pajisjet e dyerve të stuhisë prej bronzi, pajisjet e dyerve të ekranit prej bronzi dhe shumë më tepër ...

Display%20Euro%20Design_edited.jpg

Koleksioni Euro Design Studio

Për Konsumatorët Tonë Prestigjiozë të Tregtisë Nënkontinentale Indiane dhe Indiane, përveç prodhimit të produkteve të pajisjeve prej bronzi në objektet tona prodhuese në Indi, ne importojmë Doreza Tërheqëse të Portës Kryesore të Hyrjes Luksoze Italiane, MOST pajisje luksoze dhe unike arkitektonike prej bronzi për dyer druri, të cilësisë së mirë/periudhë/stilist/ vargjet klasike dhe moderne të pajisjeve prej bronzi nga Pasini, Zermat, Linea Cali, Valli & Valli, Mandelli, Manital, Olivari, Sao Paulo Itali, Bronces Mestre, Herrajes Ramos, Viefe Spain, Myoh Americas, The Nanz Company USA, Buster & Punch UK, Hoppe Germany dhe furnizojini ato në qytetet kryesore të Indisë, Nepalit, Sri Lankës dhe Bangladeshit duke përfshirë Mumbai, Chennai, Hyderabad, Coimbatore, Kolkata, Banglore, Pune, Nagpur, Nashik, Delhi, Colombo, Ernakulam, Cochin, Calicut, Katmandu dhe Dhaka përmes kanalit të forca jonë e shitjeve online/offline e tregtarëve dhe shpërndarësve me reputacion.
brass shelving_edited.jpg

Sistemi modern i rafteve prej bronzi të montuar në mur

Binarë me grep të montuar me mur
Team Craftacks India bën mbështetëse moderne dhe të cilësisë së mirë për rafte tunxhi, njësi rafte të montuara në mur në forma dhe madhësi të personalizuara duke përdorur përbërës prej bronzi të kthyer për qëllime fiksimi, shufra prej bronzi të sheshtë, të rrumbullakët, gjashtëkëndor në kombinim me dru, qeramikë, qelq, mermer si fletë bazë dhe ne bëjmë shina grepi të montuara në mur duke përdorur dru ose mermer si pllakë bazë muri në gjatësi 10 "/12"/15 "/18"/24 "/27" duke përdorur grepa prej bronzi, çeliku inox, hekuri ose alumini të modeleve të ndryshme.
Palladium Plate (1).png

Pajisje bronzi cilësore italiane

Ne mund të përfitojmë pajisje bronzi me cilësi shumë të lartë në përfundimet e sipërfaqes metalike si palladium i veshur me çmime konkuruese se çdo pajisje bronzi e bërë në Itali, Pajisje bronzi të prodhuara në Spanjë, Pajisje bronzi të prodhuara në Angli ose Pajisje bronzi të prodhuara në SHBA.

Precision Brass.png
Komponentë Precision Tunxh të Kthyer
Makinat tona janë mjaft të sakta për të bërë çdo formë ose madhësi Komponentë Precizi prej Tunxhi, bronzi i fortë i ktheu komponentët në specifikim dmth. bashkues prej bronzi, ferulet prej bronzi, fllanxha prej bronzi, kryqe prej bronzi, grykë prej bronzi, adaptorë prej bronzi, pajisje kompresimi prej bronzi dhe më shumë pasi projekti juaj mund të kërkojë ...
bottom of page