top of page

HARDWARE DEKORATIVE Q L DHENNI FURNIZUESIT TU LUKSURIT ELITE

Brass/Bronze/Copper/Zinc/Aluminum Handles/Knobs/Fittings Online

Brass/Bronze/Copper/Zinc/Aluminum Handles/Knobs/Fittings Online

Craftacks India Luxury Brass & Bronze Door Furniture Knockers, Large Pull Door Handles, House Numbers, Letters, Door Stoppers in Stock & Ready to Dispatch Example Finishes on Brass Hardware Fittings are Shown in Image

Brass Ship/Church/School Bell

Brass Ship/Church/School Bell

Craftacks India Brass Ship/Church/Institution/Schools/Marine/Dock Bells in Stock and Ready to Dispatch. Example Brass Bell is Shown Here

Brass Window Furniture & Ironmongery

Brass Window Furniture & Ironmongery

Craftacks India Antique Brass/Polished Brass/Polished Chrome/Black Powder Coated/Oil Rubbed Bronze/Matte Brass Sash Window Hooks/Fasteners/Casement Stays/Tilt & Turn Mechanism Handles/Pulley & More Wooden Window Fittings in Stock & Ready for Quick Dispatch. Example Window Casement Image in Electrostatic Black Finish

Low Price Straight or Bent Bathroom Shower Curtain Rods

Low Price Straight or Bent Bathroom Shower Curtain Rods

Craftacks India Brass & Chrome/Bent/Straight/Custom Length Bathroom Shower Curtain Rods in Stock & Ready to Quick Dispatch Worldwide. Example Straight Shower Curtain Rod in Polished Chrome Finish

Shop Online 2" or 1 1/2" Brass Bar Foot Rail Combination/Floor/Bar Mount Brackets, Elbows, Flanges

Shop Online 2" or 1 1/2" Brass Bar Foot Rail Combination/Floor/Bar Mount Brackets, Elbows, Flanges

Craftacks India Brass Bar Foot Rail Kit, Combination/Bar/Floor Mount Brackets, End Caps, Elbows, Flanges & Tubing in Stock & Ready to Quick Dispatch Worldwide

Satin Nickel Door Knob

Buy High End Brass & Bronze Door Fittings, Knocker/House Number/Hinges/Stopper/Large Pull Door Handl

From The World's Top Brass Hardware Brands, We have Picked Master Piece Main Door Handles, Luxury Door Knockers, Lever on Rose Door Handle Sets, Push Plates, Pull Plates, Door Bells, House Numbers, Door Stoppers & Fittings for Your Wooden Doors. In Stock & Ready to Ship Worldwide. Example Cupboard knob image in satin nickel finish

Display9.png

Shop Online Luxury Brass Curtain Poles, Holdbacks, Brackets/Holders/Tieback Hooks/Cord Weight & Ring

Craftacks India Finest Quality Heritage & Contemporary 25mm/28mm/32mm/38mm Brass Curtain/Drapery Poles, Holdbacks, Tieback Hooks, Rings, Swag Holders, Cord Pulls in Stock & Ready to Ship Worldwide. Example Ball Curtain Finials Image in Polished Chrome Finish

Display5.png

Easy Shop Online Custom Design/Shape/Size Brass Furniture Feet/Table/Sofa Legs/Castors/Fixtures & Fi

Craftacks India Custom Design/Shape/Size Modern Brass Furniture Feet, Casters, Table Legs, Hand Rest, Foot Rest for Professional Upholsters in Stock & Ready to Dispatch Worldwide. Example Furniture Feet/Socket Shown here are in polished brass finish

Display2.png

Innovative Design and Finish Brass/Chrome/Black/Matte Nickel Decking Rope Hardware & Fittings

World's Distinctive, Innovative Design and Finish, Finest Quality 25mm/28mm/30mm/32mm/34mm/36mm/38mm/40mm/52mm/64mm Decking Rope Brackets/Cup Ends/Fence Top Caps/Hooks/Holders/Wall Eye Plates for Outdoor & Garden Deck Rope Railing in Stock & Ready to Quick Dispatch Worldwide. Example Image Rope Fittings are in Various Finishes and Designs

          _cc781905-5cde-3194 -bb3b-136bad5cf58d_           _cc781905 -5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_         _cc781905-5cde-3194- bb3b-136bad5cf58d_           _cc781905- 5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_     _cc794-bb3-3-7819 136bad5cf58d_           _cc781905-5cde- 3194-bb3b-136bad5cf58d_          
          _cc781905-5cde-3194 -bb3b-136bad5cf58d_           _cc781905 -5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_         _cc781905-5cde-3194- bb3b-136bad5cf58d_           _cc781905- 5cde-3194-bb3b-136bad5cf58d_     _cc794-bb3-3-7819 136bad5cf58d_           _cc781905-5cde- 3194-bb3b-136bad5cf58d_         Handcrafted. Cilësia. I përjetshëm. DËRGIM NË TË GJITHË BOTËN .
Për njëzet vitet e fundit, CRAFTACKS INDIA ka prodhuar JO VETËM një përzgjedhje të gjerë të pajisjeve arkitekturore tradicionale, prej bronzi të ngurtë dhe prej bronzi të dyerve dhe dollapëve me përfundime mahnitëse, pajisje arkitekturore prej bronzi dhe bronzi të projektuar, BINEST BRONZIT SHËNDETËSUESE TË DREJTAVE TË SHQIPTAREVE TË DREJTUARAVE TË DREJTËSISË TË KUFIZUARAVE TË DREJTËSISË SHËNDETËSORE PRODUKTET premium për të përmbushur çdo aplikim në derë ose jashtë.

Dizajni ynë më i shitur me dizajn inovativ SHULLA PËR PERDE LUKSORE prej bronzi, MBAJTJA, unaza, shkopinj DHE kllapa, shufra perde dushi të drejta ose të përthyera, PASKET DOLLORE DHE KABINETE KUZHINE ME FUND TË LARTË/BRONZ, KAPITALET E KOMPLETAVE TË KOSOVËS GRAPAT E SHKALLËVE DHE KAPELËVE MODERNE MODERNE për pallto dhe grepa prej bronzi të ngurtë, janë zgjedhja e parë e përdoruesve fundorë në tregjet e SHBA, KANADA, MB, BE DHE OCEANIA.

MBAJTJET tona të kompletit BAR FOOT HEKURUDHA TË PËRFSHIRË MBAJTJEN E BAR, MBAJTJEN NË kat, Kllapat e montimit të kombinuar, bërrylat, fllanxhat dhe gypat, raftet moderne të shiritit, kornizat prej bronzi të lëmuar me fund të lartë për pasqyrat, montimin e murit për tunxh në formë MRAALL për aplikim shtëpiak, MRAALL, Raftet, pajisjet e mobiljeve të dritareve me bronzi luksoze, duke përfshirë dorezat e pjerrësisë dhe kthesën e mekanizmit, qëndrimet e dritares së bronzit, qëndrimet e dritares së dritares bronzi, acaret e dritareve, këmbët e mobiljeve të ngurta prej bronzi, këmbët e këmbëve dhe kastorët e rrotave, Clavos Bronze & Qentë Shutter Scroll, Dizajni me porosi me cilësi italiane, Dizajni me porosi Italiane, HYRJA E MADHE E HOTELIT & BARIT NË HYRJE PARA DORE KRYESORE Doreza tërheqëse të dyerve në 72 inç, 48 inç, 36 inç gjatësi, trokite luksoze prej bronzi ose bronzi me dizajn të porositur, numra dhe shkronja shtëpie prej bronzi dhe shumë të tjera të qëllimshme bronzi/bronzi si dhe gamën e produkteve të brendshme për shtëpinë për aplikime të jashtme kërkohen në mbarë botën nga klientët bazuar në cilësinë tonë të lartë për më shumë se dekadat e fundit. 

Përfundon në harduerin e tunxhit

Bimët dhe furrat tona moderne të lustrimit janë të pajisura mirë me kimikate trendi dhe ekip me përvojë të cilët mund të përputhen me çdo periudhë ose pamje bashkëkohore të përfundimeve të sipërfaqeve metalike në bronz, bronz, bakër, zink, çelik dhe alumin.
Gama e pajisjeve mund të furnizohet me tunxh të lëmuar, krom të lëmuar, nikel saten, bronz të lyer me vaj, tunxh antik, tunxh natyral, të zezë mat, nikel mat, krom mat, bakër të errët, bakër të lehtë, të zi dhe krom, të zi dhe nikel dhe më shumë tuaj projekti mund të kërkojë ...
Të bashkangjitura këtu janë shembuj të përfundimeve të sipërfaqeve metalike që artizanat india mund të përdorin në gamën tuaj të prodhimit të pajisjeve prej bronzi.

custom packaging_edited.jpg

Projektimi i Produkteve Metalike

Objektet tona janë të pajisura mirë me VMC/CNC dhe Makina Moderne për të zhvilluar çdo prototip metalik në të gjitha dimensionet e sakta.
Ndërsa kemi një gamë shumë të gjerë të produkteve që kemi zhvilluar, ne gjithashtu punojmë me specifikimet e klientit tonë (vizatime teknike ose mostra) për të zhvilluar produkte të reja. Anëtarët tanë të ekipit të trajnuar shumë kanë përvojë të madhe në sigurimin jo vetëm të një riprodhimi të saktë të produktit tuaj, por edhe sigurimin e furnizimit të tij të prodhuar në masë me çmime shumë konkurruese.

Product Designing (1).png

Paketimi dhe Etiketimi i personalizuar

Ne paketojmë produktet tona sipas specifikimeve tuaja. Ne mund ta paletizojmë dërgesën tuaj në mënyrë efektive. Ne ofrojmë shumë lloje të paketimit të produktit duke përfshirë lëkurën, flluskën, qeset e poli të shtypura, kutitë e valëzuara ose kutitë e ekranit. Ne sigurohemi që paketimi ynë të jetë në përputhje me të gjitha ligjet dhe të parandalojë çdo dëmtim të produkteve. Me pak fjalë, produktet tuaja mund të paketohen, të kodohen me shirita dhe të gatshëm për shitje me pakicë. Për disa nga klientët tanë, ne madje ofrojmë dizajn të përshtatur të paketimit.
Këtu, Imazhi që tregon paketimin është vetëm dhe shembull, por craftacks india mund të paketojë dërgesën tuaj në mënyrën e duhur që ju kërkoni.

social responsibility_edited.jpg

Përgjegjësia jonë sociale
Ne jemi kundër punës së fëmijëve dhe me ndihmën e disa OJQ -ve, ne punojmë në interes të fëmijëve të bukur dhe punojmë për Fuqizimin e Grave në Indinë veriore dhe bëjmë të gjitha përpjekjet në zhvillimin e institucioneve arsimore për fëmijët e varfër pa asnjë kosto.

Mundësi e shitjes me pakicë të pajisjeve luksoze të Craftacks India:
 

Anëtarësimi në CRAFTACKS INDIA po bashkohet me një komunitet pasionant të EKIPIT ME AFTËSI TË LUKSOSHËM TË PROFESIONALËVE TË HARDWAREVE LUKSUR. Vizioni ynë është që çdo shitës me pakicë i CRAFTACKS INDIA RRETH BOTËS të jetë dyqani më i mirë i harduerëve në qytet ME PRODUKTET E TIJ TË DIZAJNIT UNIK.

CRAFTACKS INDIA është unike midis ekskluziviteteve dhe bashkëpunimeve harduerike - ne kërkojmë investime MINIMAL ose tarifa ekskluziviteti që mund të kufizojnë lirinë ose përfitimin tuaj. Si një prodhues pajisjesh luksoze, shitës me shumicë me EMRAT TONË TË ZGJEDHUR, markat e konsumatorit me pakicë, ne ju ofrojmë mbi 1000 produkte HARDWARE ARKITEKTURORE LUXUR BRONZ/BRONZ TË DIZAJNIT/STILIT PËR POTHUTJENË PËR ÇDO DHE ÇDO programe me pakicë, si dhe opsionet e riprodhimit dhe operacioneve tuaja të tëra. shitjet.

bottom of page